Dýchací prístroj A_AirGoFix PRO-*-*-*-AS-CAP

Dýchací prístroj A_AirGoFix PRO-*-*-*-AS-CAP

Vaša cena s DPH
Cena na vyžiadanie / ks
Vaša cena bez DPH
Cena na vyžiadanie / ks

Dostupnosť
NA OBJEDNÁVKU
Pezinok - na objednávku
Bratislava - na objednávku

Kód produktu
10172285


Izolačný dýchací prístroj AirGoFix
Tento kvalitný izolačný dýchací prístroj poskytuje vynikajúcu ochranu dýchacích ciest. Je pevný, spoľahlivý a flexibilný a je populárnou voľbou pre široký rozsah záchranných činností, vrátane hasenia požiarov. Váha je rozložená rovnomerne, čím sa znižuje záťaž a únava.
Na základe desaťročí skúseností tiež ponúkame zostavu: AirGo compact – nakonfigurovaný systém pre najbežnejšie aplikácie.
Zostava AirGo compact je dýchací prístroj špeciálne určený pre záchranárske operácie a úniky z nebezpečného prostredia. Na lodiach alebo v priemyselných zariadeniach, kde sú takéto prístroje povinné, je AirGo compact jasnou voľbou.
• Modulárny systém
• Úplne prispôsobiteľná konfigurácia
• Odolné popruhy
• Pľúcna automatika je pevne pripojená k stredotlakovej hadici
Trhy: Stavby, Priemysel, Štátne inštitúcie, Armáda a polícia/Verejné úrady, Námorníctvo, Baníctvo, Olej a plyn, Technické služby, Odpadové a vodné hospodárstvo, Chemický, Poľnohospodársky

Aplikácie: Nehody CBRN (chemické, biologické, rádiologické a nukleárne), Občianske nepokoje, Tajné laboratóriá, Stiesnený priestor, Spracovanie potravín, Pátracia a záchranná činnosť, Špeciálne ozbrojené jednotky, Požiarna ochrana


Homologizácia
EN 137
ATEX
SOLAS
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať