AEROTEC Cyklo set

AEROTEC Cyklo set

Vaša cena s DPH
24,60 € / set
Vaša cena bez DPH
20,50 € / set

Dostupnosť
SKLADOM
Pezinok - skladom viac ako 10 set
Bratislava - skladom menej ako 10 set

Kód produktu
ACB-CS1


AEROTEC Cyklo set

AEROTEC PENESAL FLUID 50ml

Použitie: Reťaz, kazeta, kliky, bowdeny, lanká, pedále, atď. 

Aerotec Penesal Fluid je vzlínavý a impregnačný olejový roztok, ktorý je určený na prvotné ošetrenie všetkých pohyblivých súčastí bicyklov a cyklistického vybavenia, najmä v miestach, kde je nedostatočná prístupnosť. Veľmi dobre maže, uvoľňuje, pomáha odbúravať skorodované štruktúry a odpudzuje vodu. Je ideálny na okamžité premazanie klzných uložení, reťazí, ložísk, čapov atď.  Aj v extrémnych podmienkach je schopný udržať váš bicykel v optimálnej kondícii. Veľkosť balenia je prispôsobená potrebám cyklistu aj na dlhších tratiach.

AEROTEC ULTRASIL FLUID 50ml

Použitie: Reťaz, kazeta, kliky, atď.

Aerotec Ultrasil Fluid je špeciálny olejový roztok s vysokou hustotou a priľnavosťou na aplikované povrchy. Je určený na mazanie všetkých pohyblivých súčastí pri opakovanej údržbe, opravách a iných servisných činnostiach. Extrémne zvyšuje oteruvzdornosť kovov a tým významne predlžuje životnosť kovových súčastí a mechanizmov bicykla (ložiská, reťaz, čapy atď.).

AEROTEC LA 2 100ml

Použitie: Stredové hriadele, uzavreté mechanizmy, atď.

Aerotec LA 2 je plastické mazivo, ktoré slúži k intervalovému ošetreniu ťažko prístupných kovových uložení. Vyznačuje se dlhodobou stálosťou, vodeodpudivým efektom a veľmi dobrými mazacími vlastnosťami.

AEROTEC DRY CLEANER 200ml

Použitie: Silne znečistené ruky

Aerotec Dry Cleaner je umývací gél na veľmi znečistenú pokožku. Nájde uplatnenie v každej dielni, aj v teréne, kde pomôže veľmi jednoduchým spôsobom očistiť nánosy​​ zo znečistených rúk. Jeho prednosťou je aplikácia gélu priamo na suché znečistené miesta a následné utretie nečistôt do utierky, obrúska alebo opláchnutím vodou.

 

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať