AEROTEC Darčekový set na údržbu aut

AEROTEC Darčekový set na údržbu aut

Vaša cena s DPH
105,46 € / ks
Vaša cena bez DPH
87,88 € / ks

Dostupnosť
NA OBJEDNÁVKU
Pezinok - na objednávku
Bratislava - na objednávku

Kód produktu
ACB-DS01


AEROTEC® Darčekový set na údržbu áut

Darčekové balenie na technickú údržbu automobilov, ktoré obsahujú extrémne výkonné mazacie a čistiace prostriedky, účinné v najťažších podmienkach. Set je zabalený v praktickom darčekovom balení. Skladá sa z 5 produktov, s ktorými doprajete svojmu vozidlu profesionálnu starostlivosť.

Metal Conditioner

Ochrana mechanizmu pred koróziou a chemickými látkami. Pridaním do prevádzkových kvapalín (olej, plastické mazivá, benzín, nafta, petrolej a pod.) vytvára Metal Conditioner na povrchu mechanizmu vrstvu, ktorá kov chráni pred vlhkosťou, rastlinnými šťavami a soľami.

Metal Conditioner naviac pomáha znížiť trenie kovu o kov až o 80 %. Mechanizmus sa preto menej prehrieva a znižuje sa aj jeho hlučnosť. Chod motora aj prevodovky je vďaka tomu plynulejší, čo sa premieta do ich životnosti.

LA2

Je to plastické mazivo na ošetrenie ložísk, čapov a hriadeľov. Technológia AEROTEC® vytvára ochrannú vrstvu, ktorá znižuje trenie a minimalizuje riziko prehrievania. Tým sa výrazne predlžuje životnosť strojov v náročných podmienkach.

Penesal Spray

Uvoľňovací sprej vhodný na premazanie súčiastok priemyselných strojov, dopravných prostriedkov, náradia a ďalšej techniky. Impregnuje a chráni proti korózii. Ľahko uvoľní zaseknuté čapy, zahrdzavené pánty aj zanesené spoje. Následne sprej vytvorí tenký olejový film, ktorý znižuje odporové trenie a zaistí hladký chod mechanizmu.

Dry Cleaner

Vysoko účinný čistiaci gélový prostriedok zbaví vašu pokožku všetkých nečistôt, ktoré pri starostlivosti o vozidlo môžu zostať na koži. Poradí si aj so zanesenými olejmi aj agresívnou špinou z kovových mechanizmov . Vďaka unikátnemu zloženiu naviac chráni pokožku pred vysušením a pomáha ju regenerovať.

FLAME STOPPER

Sprej FLAME STOPPER je ako jediný hasiaci sprej na trhu ČR (SR) použiteľný aj pri mínusových teplotách. Vysoko účinné zariadenie na hasenie začínajúcich požiarov je ideálnym doplnkom nielen do auta, ale aj do domácnosti, kde môže zabrániť obrovských škodám.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať