AEROTEC Darčekový set na údržbu aut

AEROTEC Darčekový set na údržbu aut

Vaša cena s DPH
105,46 € / ks
Vaša cena bez DPH
87,88 € / ks

Dostupnosť
NA OBJEDNÁVKU
Pezinok - na objednávku
Bratislava - na objednávku

Kód produktu
ACB-DS01


AEROTEC® Darčekový set na údržbu aut 

AEROTEC® Darčekový set – set prípravkov na technickú údržbu automobilov, ktoré obsahujú extrémne výkonné mazacie a čistiace prostriedky, účinné v najťažších podmiekach. Set je zabalený v praktickom darčekovom balení.

Darčekové balenie AEROTEC® sa skladá z 5 produktov, s ktorými doprajete svojmu vozidlu profesionálnu starostlivosť.

Metal Conditioner

Ochrana mechanizmu pred koróziou a chemickými látkami. Pridaním do prevádzkových kvapalín (olej, plastické mazivá, benzín, nafta, petrolej a pod.) vytvára Metal Conditioner na povrchu mechanizmu vrstvu, ktorá kov chráni pred vlhkosťou, rastlinnými šťavami a soľami. Metal Conditioner naviac pomáha znížiť trenie kovu o kov až o 80 %. Mechanizmus sa preto menej prehrieva a znižuje sa aj jeho hlučnosť. Chod motora aj prevodovky je vďaka tomu plynulejší, čo sa premieta do ich životnosti.

AEROTEC ® LA2

je plastické mazivo na ošetrenie ložísk, čapov a hriadeľov. Technológia AEROTEC® vytvára ochrannú vrstvu, ktorá znižuje trenie a minimalizuje riziko prehrievania. Tým sa výrazne predlžuje životnosť strojov v náročných podmienkach.

Penesal Spray

Uvoľňovací sprej vhodný k premazaniu súčiastok priemyslových strojov, dopravných prostriedkov, náradia a ďalšej techniky. Zároveň impregnuje a chráni proti korózii. Ľahko uvoľní zaseknuté čapy, zahrdzavené pánty aj zanesené spoje. Následne sprej vytvorí tenký olejový film, ktorý znižuje odporové trenie a zaistí hladký chod mechanizmu.

Dry Cleaner

Vysoko účinný čistiaci gélový prostriedok zbaví vašu pokožku všetkých nečistôt, ktoré pri starostlivosti o vozidlo môžu zostať na koži. Poradí si aj so zanesenými olejmi aj agresívnou špinou z kovových mechanizmov . Vďaka unikátnemu zloženiu naviac chráni pokožku pred vysušením a pomáha ju regenerovať.

FLAME STOPPER

Sprej FLAME STOPPER je ako jediný hasiaci sprej na trhu ČR (SR) použiteľný aj pri mínusových teplotách. Vysoko účinné zariadenie k haseniu začínajúcich požiarov je ideálnym doplnkom nielen do auta, ale aj do domácnosti, kde môže zabrániť obrovských škodám.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať