AEROTEC Lubrisil Spray 600ml

AEROTEC Lubrisil Spray 600ml

Vaša cena s DPH
32,96 € / ks
Vaša cena bez DPH
27,47 € / ks

Dostupnosť
SKLADOM
Pezinok - skladom viac ako 10 ks
Bratislava - na objednávku

Kód produktu
ACS-L-0600


AEROTEC Lubrisil Spray

AEROTEC® Lubrisil je širokospektrálny mazací sprej s jemnou penetračnou a vynikajúcou mazacou schopnosťou a vysokou priľnavosťou na aplikované povrchy. Chráni pred koróziou, preniká do ťažko dostupných miest, znižuje opotrebenie a hlučnosť, vytesňuje vlhkosť, nenarúša plasty ani gumy. AEROTEC® Lubrisil je vhodný predovšetkým na domazávanie segmentov so strednou a vyššou obvodovou rýchlosťou. Zmes obsiahnutá v spreji je obohatená o AEROTEC® Metal Conditioner, ktorý predlžuje účinnosť a odolnosť ochrannej vrstvy.


AEROTEC® Lubrisil sa uplatňuje všade tam, kde je potrebné dlhodobo ošetriť ťažko dostupné miesta. Znižuje opotrebenie a hlučnosť, vytesňuje vlhkosť, má impregnačné vlastnosti. Zmes obsiahnutá v spreji je obohatená o AEROTEC® Metal Conditioner, ktorý v priebehu pôsobenia trecích síl vytvára ochranný nanofilm, ktorý významne znižuje trenie a zároveň odoláva vysokým teplotám a tlakom.


AEROTEC® Lubrisil ocenia ako profesionáli, tak aj kutili v dielňach a teréne. Uplatnenie nachádza tiež v hutnom, strojnom a automobilovom priemysle. Pre svoju odolnosť voči vode a jej odpudivosť je priamo predurčený na údržbu lodí, čerpadiel a záhradnej techniky.


AEROTEC® Lubrisil uvoľňuje pohyblivé súčasti a významne predlžuje interval mazania. Je vhodný na mazanie všetkých typov ložísk, reťazí, lineárnych vedení, ventilov, závitov, osí, prevodov, závitových vretien, lanovodov, čapov, priesmykov, ozubených kolies, vodiacich skrutiek a račňových mechanizmov.


Používaním AEROTEC® Lubrisil obsahujúceho zmes AEROTEC® Metal Conditioner predlžujete životnosť strojov, ložísk, kovových dielov a mechanizmov.

 

Výhody AEROTEC® Lubrisil:

  • Výrazne znižuje odporové trenie
  • Významným spôsobom znižuje opotrebenie mechanizmov
  • Predlžuje aplikačný interval
  • Impregnuje
  • Stabilita pri vysokých teplotách
  • Extrémna zaťažiteľnosť
  • Stredná penetračná schopnosť
  • Neobsahuje žiadne pevné častice
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať